Zwroty

Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, jeśli zakupiony u Nas towar nie spełnia Państwa oczekiwań, możecie zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku jeżeli nie był on używany oraz w żaden sposób nie jest zniszczony.

Aby dokonać zwrotu:

  1. W celu dokonania zwrotu prosimy o wypełnienie formularza: FORMULARZ ZWROTU ONLINE
  2. W ciągu 48h skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółow odbioru przesyłki przez kuriera.
  3. Nastęnie produkt należy starannie zapakować w oryginalne opakowanie, które również nie może być zniszczone.
  4. Przed wysyłką zwracanego towaru powinni Państwo udokumentować stan paczki w formie zdjęcia i przesłać na e-mail: info@gilli.pl.
  5. Jeżeli nie wypełnili Państwo FORMULARZA ZWROTU ONLINE to wówczas do przesyłki należy dołączyć pismo informujące nas, że odstępują Państwo od umowy zakupu – przykład sformułowania takiego pisma poniżej.
  6. Do przesyłki należy dołączyć oryginał faktury lub paragonu.
  7. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, sprawdzimy jej zawartość i zgodność ze specyfikacją zamówienia, które było do Państwa wysłane, a następnie poinformujemy o przyjętym zwrocie.
  8. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot pieniędzy dotyczy ceny za zakupiony towar.

Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem!

Formularz zwrotu– wzór tradycyjnego formularza odstąpienia od umowy, który należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki. Proszę z niego korzystać wyłącznie jeśli nie nie wypełniali Państwo formularza online!