Zwroty i wymiana towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, jeśli zakupiony u Nas towar nie spełnia Państwa oczekiwań, możecie zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku jeżeli nie był on używany oraz w żaden sposób nie jest zniszczony.

Produkt należy spakować w oryginalne opakowanie, które również nie może być zniszczone. Przed wysyłką zwracanego towaru powinni Państwo udokumentować stan paczki w formie zdjęcia i przesłać na e-mail: info@gilli.pl. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące nas, że odstępują Państwo od umowy zakupu – przykład sformułowania takiego pisma poniżej, oryginał faktury oraz numer rachunku bankowego, na jaki mają zostać zwrócone pieniądze.

Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzamy zawartość i zgodność ze specyfikacją zamówienia, które było do Państwa wysłane. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot pieniędzy dotyczy ceny za zakupiony towar. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych na nasz koszt.

Formularz zwrotu– wzór do pobrania.