O Nas

Skąd się wzięło Gilli? 

Markę Gilli stworzyliśmy z naszego zamiłowania do wzornictwa, architektury oraz designu. Pierwsza była zdecydowanie pasja do wzornictwa i projektowania, następnie pojawiła się architektura oraz studia z nią związane. Poszukując niszy oraz możliwości stworzenia czegoś od nowa, zbudowania marki oraz biznesu, wpadliśmy na pomysł otworzenia firmy. Miał to być biznes, który nie tylko będzie dawał nam radość i satysfakcję, ale umożliwi nam z czasem kreowanie trendów we wzornictwie mebli oraz stworzy podwaliny i przyniesie doświadczenie do stworzenia pierwszych prototypów, a w efekcie pierwszej autorskiej kolekcji. 

"Gilli"

Nazwa tak naprawdę po części inspirowana podróżą (Wyspy Gili w Indonezji), po części poszukiwaniem urokliwie brzmiącej nazwy, swoistego "imienia" dla naszego konceptu.

Meble glamour

Forma mebli inspirowana jest naszymi podróżami, tym co zaobserwowaliśmy, tym co nam się spodobało. Meble mają być nie tylko wygodne ale przede wszystkim ładne i efektowne. Nie chcieliśmy robić tego co wszyscy, nie chcieliśmy ślepo podążać za tym co akurat jest popularne i robić mebli które można spotkać w co drugiej restauracji czy hotelu. Szukaliśmy czegoś wyjątkowego, cały czas szukamy, zmieniamy, modyfikujemy, szukamy nowinek. Chcemy aby produkt wyróżniał się także kolorem i tkaniną. 

Nazwy mebli również inspirowane są podróżami. Najczęściej nadajemy im nazwy malutkich wysepek, uroczych miejsc. Chcemy aby odzwierciedlały nasz styl życia. 

Misja firmy

Stworzenie wyjątkowej kolekcji, zgodnej z naszą filozofią, inspirowanej podróżami oraz wielkomiejskim stylem życia. Chcemy aby meble nie tylko spełniały swoją funkcję ale jednocześnie wyróżniały się na tle konkurencji, były "miłe dla oka".