O marce Gilli

Gilli to marka nowoczesnych, stylowych mebli z Torunia.
W naszej eklektycznej kolekcji znajdziecie sofy, krzesła, stoliki kawowe, stoły do jadalni oraz inne zachwycające przedmioty, które będą stanowić wspaniałe uzupełnienie Twoich wnętrz.  Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są ręcznie robione.
Nasza marka to przede wszystkim proste formy, wspaniały design światowej klasy, elementy wykonane z malowanej stali oraz stali nierdzewnej galwanizowanej na różne kolory, marmurowe oraz szklane blaty, a także piękne, wysokiej jakości tkaniny w niespotykanych kolorach i teksturach.
Każdy detal jest ważny – bo to detale sprawiają, że nasze produkty przyciągają wzrok. Z każdym kolejnym meblem  staramy się, aby był on zgodny z najnowszymi trendami. Przemierzamy cały świat w poszukiwaniu inspiracji. Szukamy wyjątkowych mebli oraz przedmiotów, dzięki którym twoje wnętrze będzie odzwierciedlać nie tylko Twoją duszę, ale również Twój styl. To właśnie meble są elementem, który stanowi wspaniałe uzupełnienie oraz może stanowić punkt centralny wnętrza.
Najważniejszy jest dla nas klient, to właśnie dla Was staramy się każdego dnia być coraz lepsi.
Pracujemy ciężko ulepszając nasze produkty, serwis oraz obsługę klienta.
Wierzymy że dzięki współpracy i partnerstwie można zdziałać więcej  i sięgać dalej
Realizujemy zamówienia na całym świecie. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami, projektantami wnętrz oraz branżą HoReCa.
projektant wnetrz glamour
meble ręcznie robione

Ważny jest KAŻDY detal

Każdy nasz produkt powstaje z pasji do pięknych mebli i designu.
Każdy wykonywany jest w znacznej części ręcznie.
Każdy powstaje ze starannie dobranych meterialów.

fotele na zamówienie

Kolekcja Gilli

Jest to kolekcja zamknięta. Oznacza to że nie ma możliwości modyfikacji naszych produktów – zmiany koloru tapicerki, ramy oraz rozmiarów. Śledzimy światowe trendy na bierząco, inspirujemy się pięknymi wnętrzami, otaczającym światem oraz ludźmi którzy tworzą naszą markę. Dzięki temu możecie być pewni że kupujecie meble zgodne z obowiązującymi trendami. 

jak powstają meble

Bezpieczne zakupy

Każdy nasz produkt jest starannie zapakowany, tak aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Pakowanie odbywa się pod nadzorem kamer, a przed każdym zapakowaniem produkty są sprawdzane i fotografowane. Dzięki temu możecie być pewni że towar który jest wysyłany jest wolny od wad. 

jak powstają sofy

Stainelss Steel

Przeważająca część mebli z kolekcji Gilli wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jest to materiał niezwykle trwały i efektowny.  Stal nierdzewna jest zdecydowanie lepsza od zwykłej stali malowanej proszkowo. Największą zaletą użycia stali nierdzewnej jest brak brzydkich odprysków oraz estetyczny wygląd spawów, które są mniejsze niż w przypadku zwykłej stali. Mebel wykonany ze stali nierdzewnej będzie zatem również droższy niż ten wykonany ze zwykłej stali.

tkaniny tapicerskie do mebli

Tu i teraz

Większośc naszego asortymentu jest dostępna od ręki, więc nie musicie czekać kilku tygodni czy kilku miesięcy na dostawę. Dzięki temu będziecie się mogli cieszyć swoim nowym nabytkiem w . A jeśli nie spieszy Ci się, a dostawę wolisz otrzymać dopiero po zakończonym remoncie, możem też przełożyć wysyłkę na późniejszy termin, po wcześniejszym uzgodnieniu.

jak powstają meble

B2B/Pro/Horeca

Wspieramy profesjonalistów. Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz, sklepami i showroomami w całej Europie, a także angażujemy się w większe projekty jak hotele i restauracje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, chcesz zacząć z nami współpracę,serdecznie zapraszamy do kontaktu.