Dostawa

Dostawy PL

Wysyłki towarów zazwyczaj robione są 2 razy w tygodniu: w wtorki i czwartki – jeśli w danym dniu wypada święto wolne od pracy wysyłka następuje w najbliższy dzień roboczy.

Towar wysyłany jest z naszego magazynu po uprzednim zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Koszt wysyłki zawiera podatek VAT, obejmuje zapakowanie oraz nadanie przesyłki wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Jeśli całkowita suma zakupów w koszyku – po uwzględnionym rabacie lub zniżce – przekracza 2000 zł brutto, dostawa jest darmowa (dot. Najtańszej możliwej formy dostawy dla danej rzeczy). Przesyłki wysyłamy kurierm Pocztex 24 i kurierem Zadbano.

Każdy produkt zapakowany jest w kartonowe pudełko oraz zabezpieczony wewnątrz folią bądź papierem. Blaty szklane oraz kamienne dodatkowo posiadają drewniane wzmocnienie (ramę, którą należy zdjąć przy pomocy śrubokręta lub wkrętarki). W przypadku niektórych modeli, produkty mogą być pakowane po 2 szt. w 1 kartonie. Niektóre modele, w szczególności stoły oraz konsole składają się z 2 osobnych paczek.

Oferujemy dostawy wraz z wniesieniem, które realizowane są przez firmę Zadbano. Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniesieniem pozostałych opakowań.

Pamiętaj o tym aby otworzyć i sprawdzić w obecności kuriera każdą paczkę. Jest to tym bardziej istotne jeśli zauważyłeś, że opakowanie zostało uszkodzone – zgniecione bądź rozdarte lub sklejone taśmą z logo firmy kurierskiej, dzięki temu, w przypadku ewentualnego uszkodzenia będziesz mógł spisać protokół szkody u kuriera, co znacząco przyspieszy i ułatwi proces reklamacji.

 

Dostawy mebli Gilli x Zadbano

Dostawy w standardzie Home Delivery

Kupujesz i masz. Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale także bezpieczne i właściwe doręczenie Twoich zakupów. Nasz partner logistyczny – firma Zadbano zapewnia dostawę jakiej
oczekujesz. Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez
doświadczony, dwuosobowy zespół fachowców, który zajmie się jego rozpakowaniem,
potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i
wyniesieniem zbędnych opakowań.

Szczegóły dostawy


● Powiadomienia e-mail i SMS z aktualnym statusem zlecenia
● System śledzenia przesyłek
● Usługa świadczona przez dwóch fachowców
● Przedziały godzinowe dostawy
● Wniesienie niezależnie od piętra
● Rozpakowanie towaru
● Drobny montaż mebli tapicerowanych
● Ustawienie we wskazanym miejscu
● Odbiór i utylizacja opakowań


System śledzenia przesyłek


W ramach realizowanej usługi transportowej otrzymasz link do systemu śledzenia przesyłek, dzięki któremu nie tylko poznasz szczegóły swojego zlecenia, ale także uzyskasz możliwość zmiany adresu i terminu dostawy. Ponadto w ramach systemu powiadomień mail/sms będziemy informować Cię o aktualnym statusie realizacji, a także zweryfikujemy poziom Twojego zadowolenia, które jest dla nas rzeczą najważniejszą. Masz więcej czasu na to, co ważne. Wiemy jak ważny jest czas. Zawsze go brakuje. Kompleksowe usługi profesjonalnej dostawy pomogę Ci go zaoszczędzić. Wniesienie, drobny montaż i to co potrzebne by zapewnić Ci jeszcze więcej satysfakcji z zakupów, zrobimy za Ciebie. Unikniesz wysiłku robienia rzeczy, które mogą być trudne lub czasochłonne. To dostawa dopasowana do Twoich potrzeb.

Obsługa Twojej dostawy

Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się przez Panel Klienta lub po prostu zadzwonić. Pomagamy w każdej sytuacji, która dotyczy Twojej dostawy. Każdą dostawę kończymy ankietą. Możesz podzielić się z nami opinię o usłudze i przekazać uwagi.

Dostawy UE/Świat

Jako firma międzynarodowa realizujemy dostawy na całym świecie. Jeśli chciałbyś zamówić nasze produkty wraz z transportem poza Polskę prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Koszty takiego transportu są liczone indywidualnie i zależą od ilości zamówionych rzeczy, ich wielkości, wagi oraz sposobu dostawy.