Najczęściej zadawane pytania

Lista najczęściej zadawanych przez Was pytań

Masz pytanie? Chciałbyś wiedzieć więcej? To miejsce w którym być może znajdziesz odpowiedź na jedno ze swoich pytań! Jeśli jednak nie ma wśród nich pytania, na które szukasz odpowiedzi wciąż możesz do nas napisać lub zadzwonić – dane kontaktowe znajdziesz w stopce lub w zakładce Kontakt.

Niestety ponieważ kolekcja mebli Gilli jest kolekcją zamkniętą nie ma możliwości wyboru innej tkaniny obiciowej niż ta w której dany model jest oferowany. Nie ma ma również możliwości wyboru innego koloru nóżek lub ich przemalowania – wynika to z technologi w której są one wykonane.

Większość elementów metalowych w naszych meblach wykonana jest ze stali nierdzewnej. Zdarzają się pojedyncze modele w których wykorzystaliśmy zwykłą stal pomalowaną proszkowo jednak są to pojedyncze sztuki.

Zdecydowanie tak! Architektom oraz projektantom wnętrz proponujemy atrakcyjne warunki współpracy w systemie rabatowym. Co więcej możesz otrzymać od nas katalogi i dostęp do bazy modeli 3D oraz masz możliwość wypożyczenia bądź zakupienia wzornika tkanin.

Zapraszamy do kontaktu: info@gilli.pl

Tak! Znajdziesz je w zakładce “Strefa projektanta”. W celu uzyskania dostępu do biblioteki modeli 3D napisz do nas maila na adres mj@gilli.pl.

Posiadamy 1 Showroom w Polsce, w Toruniu przy ul. Polnej.